KONST / Litografier / Färglitografi 14156059
nr 1415 6059
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Tivoli. Signerad, numrerad 258/290, oramat löst blad, 59x43 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:45:35
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)